Kim Kardashian: Rozhovor Body Image v Cosmopolitanu

10. dubna 2011 v 7:58 | Daněk |  RozhovoryHovoříme-li o hmotnosti a tělu k britskému časopisu Cosmopolitan, Kim Kardashian říká, že je to úplně jedno, pokud by byla velikost 4 nebo 14.
"Mám celulitidu. Tak co! Nikdy jsem prohlašovala, že je perfektní. Je to šílené, někdo by měl předpokládat, že právě proto, že jste v záři reflektorů, jste bezpochybní."


"Někdy jsem prase a stále se cítím skvěle, protože si pomyslím "To musí stát za to". To je, jak trávím spousta času. Myslím, že "Vidíte tento malý důlek celulitidy tady? Je to jen z cookies nebo ze zmrzliny."
"Pokud jsem držela dietu a zasekla jsem se, cítila jsem se opravdu mizerně. Ta láska k jídlu! Pokud si nemůžete vychutnat svůj život třeba jídlem, jaký to má smysl? Nemůžete být mučeni sami sebou. Miluji Rice Krispies, zmrzliny a mražené jogurty."
"Nikdy jsem neusilovala, aby má velikost byla 0. I když jsem se jednou snažila velice zhubnout, protože jsem se chtěl vlézt do šatů s číslem 8 a já jsem si myslela, že je to velikost 4. Ukázalo se, že to byla velikost 8, takže to byla má normální velikost.Ale myslím si "Proč je mi to jedno?"
"Je mi to úplně jedno, jestli řekl 14. Je to jen číslo. Vaše nejlepší opatření je podívat se do zrcadla. Vždycky říkám, neměli byste vážit sami sebe. V mém domě ani nemám váhu!"
Kim je často lichocená a někdy zase zkritizovaná - pro ni kulaté křivky a velký sexy zadeček, který ona prý miluje.
Dodala: "Vidím směšné příběhy o mém zadku, například jak to bylo zajištěno. Já říkám: "Hele, každý má zadek! Není to tak velký problém!" Ale myslím, že je to lichotivé.
Osobně jsem vždy milovala křivky. Dokonce i když jsem byla ještě malá holka a všichni moji přátelé byli rádi, že mám velký zadek. "Ach můj Bože, tvůj zadek je tak velký." A já bych řekla "Miluju ho."
Říkala, že miluje, když ona a její sestry Khloe (26) a Kourtney (31) mají zcela jinačí tělo a vše je na nich krásné.
Kim řekla: "Khloe je super vysoká s velkýma nohama, Kourtney je malý s velkým žaludkem. Vítáme skutečnosti, že nikdo není opravdu úplně stejný. Naši rodiče mají vždycky pocit jako "To je to, kdo my jsme - každý je krásný a jsme přesně takový, jací jsme být měli.". Nikdy jsme nebyli pod tlakem, že máme vypadat jinak a myslím, že toto je důvod proč jsme si tímto jistí dodnes."
Ačkoli Kim připustila, že Kourtney si z ní dělala legraci, že jí začali růst prsa už v 10 letech.
Ona řekla: "Kourtney si vždy dělala legraci ze mě za to, že mám větší prsa než ona. Když jste mladá, je to trapné. Vaše tělo se mění a je to děsivé."
"Potom, když mi bylo 15 let, uvědomila jsem si, jak je to jen skvělé! Nikdy jsem si nepřála mít větší prsa."
A navzdory od její sestry jsou velice odlišné. Kim řekla, že jsou velcí přátelé a posílejí se vzáájemně celou dob komplimenty.
Ona řekla: "S partou sester to je jako s nejlepšími kamarádkami. Když jsme vyčerpaní, posilujeme se komplimenty. Nesouhlasím s ženami když soudí jiné ženy, i když je ani neznají."
"Je to špatné pro duši a pro svou vlastní úctu. Nikdo nemá právo soudit. Obzvlášť mě! Nemám dokonalé tělo, tak proč bych to já měla říkat oněkom jiném?"
Celý rozhovor se objeví v květnovém Cosmopolitanu - 7. dubna (je v prodeji)

P.S.: Ateď vážně, kdo tohle četl? :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Ti Kim?

Ano
Trochu
Ne

Komentáře

1 Caroll Caroll | Web | 10. dubna 2011 v 9:13 | Reagovat

Ahoj, máš u mě to hodnocení... ;)

2 Deiny Deiny | Web | 10. dubna 2011 v 10:40 | Reagovat

Jo berz tě tak si mě zapiš:)

3 Naia Naia | Web | 10. dubna 2011 v 11:15 | Reagovat

Super rozhovor! Inač na môj playlist som ti odpísala na môj blog :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama