Červen 2011

Kim Kardashian: Stráví čas se svou babičkou

21. června 2011 v 13:09 | Daněk |  Články
Kim a její babička šli 19. června na oběd do restaurace Deli Nate & Ala. Tady jsou fotografie:

Kim Kardashian: Jak byla požádána o ruku

19. června 2011 v 11:15 | Daněk |  Články
Konečně nám dali fotky, jak Kris Humphries požádal Kim Kardashian o ruku ♥ Musím ale říct, že to udělal romanticky..Kim Kardashian: The Tinight Show with Jay Leno

18. června 2011 v 8:53 | Daněk |  Reality Show

Hiatus ukončuji!!!

______________________________________________________________________________________________
Naše Kim Kardashian v noci v reality show dokázala, že její zásnubní prsten je opravdový diamant.

Kim byla hostem na "The Tonight Show with Jay Leno". Kim Kardashian chtěla ukončit spekulace o tom, zda je její prsten falešný či opravdový diamant. Nakonec se spekulace ukončili v dobrém - tedy, prsten je opravdový diamant z 20,5 karátů. Kim ale reagovala nervózně na návrh, ale ustoupila a prsten Jayovi svěřila. Prsten dal pod oheň, aby se ujistil, zda není falešný.

Kim se oblekla fialové šaty Deep Purple od Zaca Posena a debutovaly tam také nové, kratší vlasy.

Video:

Část první
Část druhá

Omlouvám se, že dva poslední videa nejsou v dobré kvalitě a omlouvám se Vám také za to, že první video je jen ukázka s moderátorkou, ale snad Vám to nevadí.

Blog: HIATUS

7. června 2011 v 15:26 | Daněk |  Blog

Zdravím Vás všechny... Vůbec nevím, jak mám začít, takže přejdeme rovnou k věci - Dávám hiatus. Ještě nevím, dokdy, ale pravděpodobně budu na blogu aktivní od 1.7. 2011. Nemůžu chodit na blog, protože je škola a musím dotáhnout známky. Potom je tady rodina a kamarádi, kteří mě stále "tahají" ven a když příjdu domů, počítač mi obsadil další příslušník rodiny a já se tam už nedostanu. Novinek stejně nic moc není... Možná ale, že se tady pár novinek objeví... I když ale objeví, stále budu mít hiatus! Všem affs jsem napsal odkaz k tomuto článku, ať o tom víte... Prosím ale všechna affs, ať si mě nesmažou, protože vážně na školu musím makat.

Jinak bych Vám chtěl také poděkovat za to, že můj blog za chvíli překročí tisíc návštěvníků, což je pro mne veliká čest, že se mi za dva měsíce nasbírala taková návštěvnost a že můj blog tak skvěle funguje.. :) Děkuji moc! :)