Červenec 2011

Blog: Sexy Ladies

23. července 2011 v 10:43 | Daněk
Ahojte.. :) Tak, už mám design hotový pro můj nový blog o Nicole Scherzinger, Kim Kardashian, Beyoncé. Už 4.7. jsem měl blog založený a čekal jsem na design, jenže jistá grafička (EmmaLayouts) mi řekla těsně po té, co jsem ji odeslal informace jak má blog vypadat, že s designy pro blogy končí. Tak jsem hledal nějaké grafické blogy, které by mi design udělali. Jenže nikdo designy už nedělal. Tak jsem udělal svůj, ten se ale nezařil a v tom deisgnu jsem vám blog představit nemohl. Tak jsem udělal ještě jeden, se kterým jsem velice spokojen. Myslím, že tam bude dlouho, protože se mi vážně líbí.. :) Sice tmavé moc nemusím, ale tento se mi líbí.. Už ale dost těch kecanic.. :D
Blog se jmenuje Sexy Ladies a pokud s ním chcete spřátelit, musíte vyplnit takový menší dotazník, který najdete zde.

Snad se vám blog líbí a spřátelíte se mnou, i když tam jsou nějaké celebrity navíc ;)

Důležitá zpráva

16. července 2011 v 8:19 | Daněk
Ahojte.. Asi vidíte, že tento blog stále stojí a moje affliates vůbec neobíhám. Je to proto, že tento blog přestěhovávám. Ten blog ale ještě není hotový (dělá se na designu, který si objednávám, takže nevím, kdy blog bude v provozu. Každopádně v provozu bude až když příjde design).
Pro vás je tady ale jeden problém - Kim kardashian na blogu nebude sama. Na mém blogu bude Kim Kardashian, Beyoncé & Nicole Scherzinger. Pokud s těmito celebritami máte nějaký problém a nebudete chtít spřátelit, rozhodně mě to bude mrzet. Protože já mám vážně affliates k sežrání.. :D Protože od té doby, co tento blog není v provozu a stále mi přichází statistiky, stále tam mám čísla okolo 100 a to jen díky vám. Takže, děkuji moc :)
Adresu na můj druhý blog vám ještě nedám, jen vám napíšu do komentářů, že na blogu je důležitá zpráva a potom napíšu ještě jeden článek, kde už budete mít adresu k druhému blogu. Takže ještě jednou. Na druhém blogu bude Kim Kardashian, Beyoncé & Nicole Scherzinger.

Mějte se hezky a snad nepříjdu o žádné affliates.. :)